Peder Duke färglitografier

Peder Duke färglitografier
Peder Duke färglitografier
Peder Duke färglitografier
Peder Duke färglitografier

Såld för:

650 SEK

Utropspris

1 000 SEK

PEDER DUKE (1938-2003): (2) Kompositioner, signerade och daterade Peder Duke 1991, 116/300, 22/300, färglitografier, varierande storlek, oramade

431462

2017-01-22