Klubbat för:
750 SEK
Utropspris
1 500 SEK
PEDER DUKE (1938-2003): (4) Kompositioner, signerade och daterade Peder Duke 1991, -92, -96, 211/300, 63/200, 242/300, 114/300, färglitografier, varierande storlek, oramade
431470
2016-12-29
Gör en kostnadsfri värdering här