Peder Duke färglitografier

Peder Duke färglitografier
Peder Duke färglitografier
Peder Duke färglitografier
Peder Duke färglitografier
Peder Duke färglitografier
Peder Duke färglitografier
Peder Duke färglitografier
Peder Duke färglitografier

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PEDER DUKE (1938-2003): (4) Kompositioner, signerade och daterade Peder Duke 1991, -92, -96, 211/300, 63/200, 242/300, 114/300, färglitografier, varierande storlek, oramade

431470

2016-12-29