Peder Duke färglitografier

Peder Duke färglitografier
Peder Duke färglitografier
Peder Duke färglitografier
Peder Duke färglitografier

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 000 SEK

PEDER DUKE (1938-2003): (2) Kompositioner, signerade och daterade Peder Duke 1991, 117/300, 21/300, färglitografier, oramade, bladmått ca 47x45 resp. 47x50 cm

431474

2017-01-22