Arne Alanko oljemålning
Klubbat för:
400 SEK
Arviointi
1 000 SEK
Kuvaus
ARNE ALANKO (Finland, 1896-1968): Skogslandskap med eka, olja på duk, signerad och daterad 36, 41x54 cm
Kuntoraportti
431484
Päivämäärä:
2016-12-29