Klubbat för:
Osåld
Utropspris
8 000 SEK
JOHN KINDBORG (1861-1907): Månskenslandskap med ruin, signerad och daterad John Kindborg 97, olja på duk, ca 81x123, rammått 115x156 cm
431488
2017-01-24
Gör en kostnadsfri värdering här