John Kindborg oljemålning

John Kindborg oljemålning
John Kindborg oljemålning
John Kindborg oljemålning
John Kindborg oljemålning
John Kindborg oljemålning
John Kindborg oljemålning

Såld för:

Osåld

Utropspris

8 000 SEK

JOHN KINDBORG (1861-1907): Månskenslandskap med ruin, signerad och daterad John Kindborg 97, olja på duk, ca 81x123, rammått 115x156 cm

431488

2017-01-24