Alfred AugustusGlendening oljemålning

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

8 000 SEK

ALFRED AUGUSTUS GLENDENING I (c.1840-c.1910): Engelsk landsbygd med berg och får, monogramsignerad och otydligt daterad AAG -66 , olja på duk, 49x75 cm

Smärre färgbortfall, krackeleringar, retuscher

431489

2017-01-24