Alfred AugustusGlendening oljemålning
Klubbat för:
Osåld
Utropspris
8 000 SEK
ALFRED AUGUSTUS GLENDENING I (c.1840-c.1910): Engelsk landsbygd med berg och får, monogramsignerad och otydligt daterad AAG -66 , olja på duk, 49x75 cm
Smärre färgbortfall, krackeleringar, retuscher
431489
2017-01-24