Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
800 SEK
ELISABETH JANSSON (född 1950): (2) Figurstudier, signerade Elisabeth Jansson, upplaga 295, färglitografi, bladstorlek 40x32 cm vardera, oramade
1 med fläckar i marginalen
431490
2016-12-29
Gör en kostnadsfri värdering här