Elisabeth Jansson

Elisabeth Jansson
Elisabeth Jansson

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

800 SEK

ELISABETH JANSSON (född 1950): (2) Figurstudier, signerade Elisabeth Jansson, upplaga 295, färglitografi, bladstorlek 40x32 cm vardera, oramade

1 med fläckar i marginalen

431490

2016-12-29