Bord barockstil

Bord barockstil
Bord barockstil
Bord barockstil
Bord barockstil
Bord barockstil
Bord barockstil
Bord barockstil
Bord barockstil
Bord barockstil
Bord barockstil
Bord barockstil
Bord barockstil
Bord barockstil
Bord barockstil
Bord barockstil
Bord barockstil

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BORD, barockstil, 1800-tal, möjligen äldre skiva, fanerad med olika träslag, intarsia dekor av spelkort och blommor, låda i sargen, höjd ca 75, 96x62 cm

Slitage, sprickor

431502

2016-12-29