Klubbat för:
4 000 SEK
Schätzwert
3 000 SEK
Beschreibung
SKÅLAR med hänklar, silver, Ryssland 1853, resp Finland 1923, fällbara hänklar, längd 15-27 cm, vikt ca 680 g
Zustandsbeschreibung
Slitage, bucklor, ryska skålen med bristning
431514
2016-12-30
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner