Klubbat för:
6 600 SEK
Utropspris
7 000 SEK
SKÅLFAT, porslin, Kina, Qianlong (1736-1795), dekor i famille rose av blommor och lyckobringande ting, diameter ca 39 cm
Slitage, obetydliga brättesnagg
431541
2016-12-29
Gör en kostnadsfri värdering här