Eva Bagge oljemålning
2016-12-30
431543
| Klubbat belopp | 3 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
EVA BAGGE (1871-1964): "Höststämning", signerad och daterad 1920, olja på duk, 63x49 cm