Sängar

Sängar
Sängar
Sängar
Sängar
Sängar
Sängar
Sängar
Sängar

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SÄNGAR, 1 par, furu, NK, 1940-tal, bäddmått 200x90 cm

Slitage

431555

2016-12-30