Vladimir Velickovic färglitografi

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VLADIMIR VELICKOVIC (Frankrike, född 1935): Naissance, signerad Velickovic 1972, E.A. , litografi, 70x100 cm, oramad

431559

2017-01-02