Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
VLADIMIR VELICKOVIC (Frankrike, född 1935): Elements & documents utilisés, signerad och daterad Velickovic 1974, 7/70, färglitografi, 80x120 cm, oramad
Gulnad, smärre skador
431561
2016-12-30
Gör en kostnadsfri värdering här