Vladimir Velickovic färglitografi

Klubbat för:

800 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

VLADIMIR VELICKOVIC (Frankrike, född 1935): Elements & documents utilisés, signerad och daterad Velickovic 1974, 7/70, färglitografi, 80x120 cm, oramad

Zustandsbeschreibung

Gulnad, smärre skador

431561

2016-12-30