Klubbat för:
800 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
VLADIMIR VELICKOVIC (Frankrike, född 1935): Elements & documents utilisés, signerad och daterad Velickovic 1974, 7/70, färglitografi, 80x120 cm, oramad
Zustandsbeschreibung
Gulnad, smärre skador
431561
2016-12-30
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner