Bord i furu

Bord i furu
Bord i furu
Bord i furu
Bord i furu
Bord i furu
Bord i furu

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TIDNINGSBORD, furu, NK, 1940-tal, med hylla, höjd 57, 57x33 cm

Slitage

431562

2016-12-30