Vladimir Velickovic färglitografi

Såld för:

900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VLADIMIR VELICKOVIC (Frankrike, född 1935): Elements & documents utilisés, signerad och daterad Velickovic 1974, E.A. , VI/VII, färglitografi, 80,5x120,5 cm, oramad

431566

2017-01-22