Claude Weisbuch färglitografi

Claude Weisbuch färglitografi
Claude Weisbuch färglitografi

Såld för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

CLAUDE WEISBUCH (1927-2014): Rembrandt, signerad och numrerad Weisbuch, 91/250, färglitografi, 76x56 cm, oramad

431578

2017-01-22