Claude Weisbuch färglitografi

Claude Weisbuch färglitografi
Claude Weisbuch färglitografi

Såld för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

CLAUDE WEISBUCH (1927-2014): Rembrandt, signerad och numrerad Weissbuch, 126/160, färglitografi, 56,5x77 cm, oramad

431581

2017-01-22