Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ANDERS BRUNO LILJEFORS, vas, Gustavsberg, signerad ABL, studiohanden samt samt rak gustavsbergsstämpel, stengods, höjd ca 13,5 cm
Glasyrkrackeleringar
431582
2016-12-30
Gör en kostnadsfri värdering här