Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
UTAGAWA KUNISADA (1786-1864): Diptyk, Samurajer, 1800-tal, 37x49cm, oramad
Smärre marginalskador
431589
2017-02-05
Gör en kostnadsfri värdering här