Utagawa Kunisada träsnitt

Utagawa Kunisada träsnitt
Utagawa Kunisada träsnitt

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

UTAGAWA KUNISADA (1786-1864): Diptyk, Samurajer, 1800-tal, 37x49cm, oramad

Smärre marginalskador

431589

2017-02-05