Japanskt träsnitt

Japanskt träsnitt
Japanskt träsnitt

Såld för:

750 SEK

Utropspris

1 200 SEK

UTAGAWA KUNISADA (1786-1864): diptyk, skådespelare, 1800-tal, 38x50cm, oramad

Marginalskador

431591

2017-02-05