Björn Trägårdh oljemålning

Björn Trägårdh oljemålning
Björn Trägårdh oljemålning
Björn Trägårdh oljemålning
Björn Trägårdh oljemålning

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BJÖRN TRÄGÅRDH (1908-1998), "Gårdsplatsen med vedstubbar, Loiredalen", signerad B Tragardh -78, olja på duk, ca 71x 91 cm

431592

2016-12-30