Klubbat för:
4 800 SEK
Utropspris
6 000 SEK
PIETER NEEFS den äldre, hans efterföljare (1700-tal), Interiör av gotisk katedral med eleganta par, olja på kartong monterad på ekpannå, 38,5x48,5 cm
Slitage, sprickor, lagningar
431596
2016-12-30
Gör en kostnadsfri värdering här