Pieter Neefs den äldre,hans efterföjare

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

6 000 SEK

PIETER NEEFS den äldre, hans efterföljare (1700-tal), Interiör av gotisk katedral med eleganta par, olja på kartong monterad på ekpannå, 38,5x48,5 cm

Slitage, sprickor, lagningar

431596

2016-12-30