Christina Ringsberg etsning och akvatint

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

CHRISTINA RINGSBERG (född 1938): Alexanders lunch, signerad och daterad Christina Ringsberg -69, 21/51, etsning och akvatint, 34,5x57 cm, oramad

431603

2016-12-30