Gunnar Svenson

Gunnar Svenson
Gunnar Svenson
Gunnar Svenson
Gunnar Svenson
Gunnar Svenson
Gunnar Svenson

Såld för:

0 SEK

Utropspris

10 000 SEK

GUNNAR SVENSON (1892-1977),
Blomsterstilleben med kinesiskt figurin, signerad Gunnar Svenson, olja på duk, 65x81 cm

Dubbel signatur