Klubbat för:
Osåld
Utropspris
10 000 SEK
GUNNAR SVENSON (1892-1977),
Blomsterstilleben med kinesiskt figurin, signerad Gunnar Svenson, olja på duk, 65x81 cm
Dubbel signatur
431605
2017-01-22
Gör en kostnadsfri värdering här