Bertil Wahlberg oljemålning
2016-12-30
431609
| Klubbat belopp | 700 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
BERTIL WAHLBERG (1923-1980): Motiv från Kungsgatan, Stockholm, signerad Wahlberg, olja på pannå, 46x55 cm