Nyrokokofåtöljer

Nyrokokofåtöljer
Nyrokokofåtöljer
Nyrokokofåtöljer
Nyrokokofåtöljer
Nyrokokofåtöljer
Nyrokokofåtöljer
Nyrokokofåtöljer
Nyrokokofåtöljer
Nyrokokofåtöljer
Nyrokokofåtöljer

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FÅTÖLJER, 1 par, nyrokoko, 1800-talets slut, mahogny, med hjultrissor, sitthöjd 43 cm
PROVENIENS: Villa Pauli, Djursholm

431617

2016-12-30