Leif Kander

Leif Kander
Leif Kander
Leif Kander
Leif Kander

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LEIF KANDER (född 1939): Träd, signerad L. Kander, olja på duk, ca 116x95 cm

431626

2016-12-30