Stolar Nesto Nässjö Stolfabrik
2016-12-30
431628
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
STOLAR, 6 st, 1970-tal, märkta Nesto Nässjö Stolfabrik, teak och svartmålad stomme
Senare bemålade, smärre slitage samt enstaka fanérbortfall