Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
1 500 SEK
STOLAR, 6 st, 1970-tal, märkta Nesto Nässjö Stolfabrik, teak och svartmålad stomme
Senare bemålade, smärre slitage samt enstaka fanérbortfall
431628
2016-12-30
Gör en kostnadsfri värdering här