Sven-Erik Johansson
Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
SVEN-ERIK JOHANSSON (född 1925), Gammal kamin, signerad SE Johansson, blandteknik/olja på papper, ca 18,5x27 cm
Läs mer
431634
2016-12-30