Sven-Erik Johansson

Sven-Erik Johansson
Sven-Erik Johansson
Sven-Erik Johansson
Sven-Erik Johansson
Sven-Erik Johansson
Sven-Erik Johansson
Sven-Erik Johansson
Sven-Erik Johansson

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SVEN-ERIK JOHANSSON (född 1925), Gammal kamin, signerad SE Johansson, blandteknik/olja på papper, ca 18,5x27 cm

Läs mer

431634

2016-12-30