Jules Schyl olja på pannå

Jules Schyl olja på pannå
Jules Schyl olja på pannå
Jules Schyl olja på pannå
Jules Schyl olja på pannå

Klubbat för:

7 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

JULES SCHYL (1893-1977): På café - Konstnären och hans hustru, signerad Schyl, olja på pannå, 55x46 cm

431636

2016-12-30