Lanterna i koppar

Lanterna i koppar
Lanterna i koppar
Lanterna i koppar
Lanterna i koppar
Lanterna i koppar
Lanterna i koppar

Klubbat för:

650 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

LANTERNA, skyltmärkt C.Ouvrard & M.Villars Paris, 1900-tal, koppar, elektrifierad, höjd ca 61 cm

Zustandsbeschreibung

Slitage

431644

2017-01-02