Klubbat för:
650 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
LANTERNA, skyltmärkt C.Ouvrard & M.Villars Paris, 1900-tal, koppar, elektrifierad, höjd ca 61 cm
Zustandsbeschreibung
Slitage
431644
2017-01-02
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner