Munkpanna i koppar

Munkpanna i koppar
Munkpanna i koppar
Munkpanna i koppar
Munkpanna i koppar

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MUNKPANNA, 17/1800-tal, koppar, diameter ca 40 cm

Slitage, mässinglagning på handtaget, enstaka tennlagningar

431647

2017-01-02