Formar sil i koppar

Formar sil i koppar
Formar sil i koppar
Formar sil i koppar
Formar sil i koppar
Formar sil i koppar
Formar sil i koppar

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FORMAR, 4, SIL, koppar, 18/1900-tal, diameter 22-42 cm

Slitage

431649

2017-01-02