Anders Zorn etsning
2017-01-02
431656
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
ANDERS ZORN (1860-1920): "Vicke", signerad Zorn, signerad och daterad Zorn 1918, etsning, ca 19,8x29,7 cm
LITTERATUR: Hjert & Hjert 166
Gulnad