Ander Hellsten

Ander Hellsten
Ander Hellsten
Ander Hellsten
Ander Hellsten
Ander Hellsten
Ander Hellsten

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ANDERS HELLSTEN (1916-1990): Kapelshamn Halland wäderö, signerad och daterad Anders Hellsten -49, olja på duk, 69x95 cm

431660

2017-01-02