Robert Brice St oljemålning

Robert Brice St oljemålning
Robert Brice St oljemålning
Robert Brice St oljemålning
Robert Brice St oljemålning

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ROBERT BRICE ST (1893-1977): ´´Rito Vudu´´, signerade, olja på duk, ca 151x114 cm

431661

2017-01-02