Klubbat för:
17 500 SEK
Utropspris
15 000 SEK
GERHARD ARIJ LUDEWIG MUNTHE MORGENSTJERNE (1875-1927): Musselplockerskor Bretagne, signerad och daterad G. Morgonstjerne Munthe 1915, olja på duk, ca 46x61 cm
431664
2017-01-02
Gör en kostnadsfri värdering här