Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BÄGARE, 2 st, silver, Jöns Lund (1746-1761/71) Skara 1761, Olof Hellbom (1794-1818/1819) Stockholm 1804, höjd ca 11-14 cm, vikt ca 102 resp. 181 g
Slitage, bucklor
431671
2017-01-03
Gör en kostnadsfri värdering här