Flamländsk skola 1600-tal

Flamländsk skola 1600-tal
Flamländsk skola 1600-tal
Flamländsk skola 1600-tal
Flamländsk skola 1600-tal

Klubbat för:

9 000 SEK

Utropspris

12 000 SEK

FLAMLÄNDSK SKOLA, ca 1670: Kroginteriör, olja på duk, spännram märkt a tergo "Egbert Lieveusz van der Poel" samt "In the Lillap Inn", ca 57x78 cm

Duken med skada

431678

2017-01-12