Bord Louis XV

Bord Louis XV
Bord Louis XV
Bord Louis XV
Bord Louis XV
Bord Louis XV
Bord Louis XV
Bord Louis XV
Bord Louis XV

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BORD, 1 par, Louis XV-stil, 2 lådor i sargen, fanérad med olika träslag bl.a. valnöt, beslag i brons, höjd 71, 45x29 cm
PROVENIENS: Villa Pauli, Djursholm

Slitage, skador, fanérbortfall

431687

2016-12-31