Johan Tirén oljemålning

Johan Tirén oljemålning
Johan Tirén oljemålning
Johan Tirén oljemålning
Johan Tirén oljemålning
Johan Tirén oljemålning
Johan Tirén oljemålning

Såld för:

Osåld

Utropspris

20 000 SEK

JOHAN TIRÉN (1853-1911): Renmärkning på fjället
Signerad J Tn, olja på pannå, ca 50x78 cm

431689

2017-01-26