René Magritte färglitografi

René Magritte färglitografi
René Magritte färglitografi

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

RENÉ MAGRITTE (Belgien, 1896-1967), efter, ur Les Enfants Trouvés, signerad med monogram av tryckaren Fernand Mourlot, numrerad 262/350, färglitografi, 30x45 cm

431690

2017-01-02