Serveringsbord

Serveringsbord
Serveringsbord
Serveringsbord
Serveringsbord
Serveringsbord
Serveringsbord

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 200 SEK

SERVERINGSBORD, 1950/60-tal, ben i svart string och med hjul, skiva i teak, höjd ca 52, 63x45 cm

Slagmärken i skivan, bruks- och åldersrelaterat slitage

431692

2017-01-02