Stolar Lindome

Stolar Lindome
Stolar Lindome
Stolar Lindome
Stolar Lindome
Stolar Lindome
Stolar Lindome
Stolar Lindome
Stolar Lindome
Stolar Lindome
Stolar Lindome
Stolar Lindome
Stolar Lindome
Stolar Lindome
Stolar Lindome
Stolar Lindome
Stolar Lindome

Klubbat för:

10 000 SEK

6 000 SEK

STOLAR, 5+1, sengustavianska, Lindome, signerade AAS, bermålade, träskuren dekor, ryggbricka med spjälknippe, sitthöjd ca 45 cm

Renoverade, skador

431693

2016-12-31