Klubbat för:
10 000 SEK
6 000 SEK
STOLAR, 5+1, sengustavianska, Lindome, signerade AAS, bermålade, träskuren dekor, ryggbricka med spjälknippe, sitthöjd ca 45 cm
Renoverade, skador
431693
2016-12-31