Thea Ekström akvarell

Thea Ekström akvarell
Thea Ekström akvarell
Thea Ekström akvarell
Thea Ekström akvarell

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

THEA EKSTRÖM (1920-1988): Komposition, signerad Ekström, akvarell, ca 24x31 cm

431694

2016-12-31