Karel Appel färglitografi

Karel Appel färglitografi
Karel Appel färglitografi

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

KAREL APPEL (Holland, 1921-2006): "Jules dans la lune", 1968, signerad, numrerad 31/120, färglitografi, bladstorlek ca 63x45 cm

431699

2017-01-02