Penselvaser 1900-tal Kina

Penselvaser 1900-tal Kina
Penselvaser 1900-tal Kina
Penselvaser 1900-tal Kina
Penselvaser 1900-tal Kina
Penselvaser 1900-tal Kina
Penselvaser 1900-tal Kina
Penselvaser 1900-tal Kina
Penselvaser 1900-tal Kina

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 200 SEK

PENSELVASER, 2 st, Kina, 1900-talets andra hälft, floral dekor samt figurscen med trana, höjd 28-29 cm

Mindre glasyrdefekter

431700

2016-12-31